לקוחות מספרים

ימית הוניקמן

מנהלת מחלקה ברשות מקומית

רחובות

זה ישמע אולי מוזר, אבל התלבטתי אם להיכנס לתוכנית ליווי אישי לניהול זמן, מכיוון שחשבתי שכבר היום אני יודעת להתנהל בזמן ולהשיג מטרות ויעדים. כבר במפגש הראשון הבנתי ש:"אתה לא יודע מה שאתה לא יודע". למדתי המון דברים חדשים, קיבלתי טיפים מותאמים אישית לסיטואציה, יצאתי בתחושה שמזל שאני בתוכנית ליווי. מהמפגש הראשון קיבלתי משב רוח רענן ודחיפה לכיוון הרצוי. 

 

תמיר סייע לדייק את המטרות ולאתר את החסמים וזוללי הזמן שלי, הרבה זוללי זמן שבכלל לא הייתי מודעת אליהם – פתאום קיבלו שם טיפול מיידי. התוצאות לא איחרו להגיע ואני מרגישה המון סדר ויעילות בניהול הזמן, ההספקים שלי גדלו, תחביבים שדחיתי שנים "פתאום קרו", משימות שאני דוחה על בסיס קבוע, נכנסו ליומן ויצאו לפועל. אפילו בעבודה שחשבתי שאני מתנהלת טוב ונכון, היו לתמיר טיפים לתיעדוף כדי לצאת מהמחנק והעומס. 

 

בתור מי שנמצאת בהתפתחות אישית כבר כמה שנים, ושמעתי כבר כמה הרצאות על ניהול זמן, מסתבר שאין כמו תרגול וליווי צמוד. רמת הפרואקטיביות והאפקטיביות שלי עלו מדרגה. 

הליווי של תמיר עושה את ההבדל בין תיאוריה למעשה. 

הליווי הצמוד נסך בי ביטחון, העצמה יחד עם טיפים חשובים ויד מכוונת להישאר על מסלול ההמראה ולראות תוצאות. 

 

תודה רבה,

ימית הוניקמן

עופר למרוביץ'

יועץ ומאמן לכלכלת המשפחה

הרצליה

תמיר, בתוכנית ליווי שעברתי איתך הפקתי המון תועלות:

לפני התהליך ניהלתי יומן בכתב יד ותוך כדי תהליך למדתי את היתרונות ביומן דיגיטאלי ועברתי ליומן דיגיטאלי. כמו כן, כעת אני מוצא זמן לעשות את מה שבאמת חשוב לי בעסק ובחיים בכלל.

התועלות מבחינתי הן: ניהול טוב יותר של לוח זמנים שלי, יכולת תכנון טובה יותר, ראייה בתמונה רחבה וניהול פגישות בצורה יעילה יותר. חוויתי התפתחות ורכשתי כלים רבים נוספים.

כעת אני מרגיש שיפור גדול בניהול הזמן שלי וביעילות.

 

תודה על הכול!

עופר למרוביץ'

יפית הראל לוי

מפיקת אירועים

הרצליה

 

כששמעתי על תכנית הליווי של תמיר הרגשתי חצויה...  מצד אחד התלהבות... וואו! תכנית ליווי בתחום שאני כ"כ זקוקה בו לעזרה! זה בול בשבילי!  ומצד שני... הספקות... כבר למדתי ושמעתי כ"כ הרבה על ניהול זמן... שום דבר לא באמת עזר... מה כבר יהיה שונה הפעם? אני אשקיע זמן, אנרגיה וכסף ובסוף הוא לא יחדש לי כלום? אבל החלטתי לתת לסיכוי לגבור על הסיכון כשהבנתי שכרגע המצב הוא כזה שאני מתוסכלת מאופן ניהול הזמן שלי או יותר נכון מאי ניהולו... ולכן לשבת בחיבוק ידיים ולקוות שמשהו ישתנה – זה בטח לא יעזור.

מודה לעצמי על ההחלטה הטובה הזו! ולתמיר על שסיפק את הפלטפורמה שאפשרה את זה!

 

אז מה היה לפני?

תחושה של כאוס, תסכול, חוסר אונים, בלבול, שכחה של דברים, כיבוי שריפות, בזבוז כסף מיותר, בזבוז אנרגיה, אי הבנה איך זה יכול להיות שהיום נגמר והספקתי כ"כ מעט ורשימה אינסופית בראש של מטלות שטרם בוצעו שמכבידות ומשפיעות על מצב הרוח.

 

ואז הגעתי לתמיר! הרגשתי שאכפת לו שאני אצליח! שזה לא סתם עוד סימון וי עבורו... עוד לקוחה... הוא העמיק איתי הרבה מעבר לנדרש ולימד אותי דברים שכפי הנראה לא הייתי מגלה לבד, עימת אותי עם המקומות בהם הייתי זקוקה לדחיפה וחיזוק והיה שם זמין ונגיש לכל אורך התוכנית, התעניין ובדק שאני מסתדרת ואם יש לי שאלות או קשיים שעולים.

 

אז מה עכשיו?

 

פתאום הבהירות מאפיינת את חיי! הכאוס והבלבול התחלפו בוודאות ושליטה. הזמן כבר לא מנהל אותי! אני מנהלת אותו! בעזרת כלים ברורים ופשוטים שמסייעים לי, שאחרי שמכניסים אותם לשגרת היומיום אי אפשר להבין איך הסתדרנו בלעדיהם בעבר (האמת היא שלא הסתדרנו... "שרדנו").

אני מרגישה רגועה, בטוחה. ברור לי מה אני רוצה להשיג בכל יום ואיך אני הולכת לעשות את זה. הראש נקי ולא עמוס. אני מרגישה חופש ותחושת מסוגלות גבוהה!

הכנסתי הרגלים מקדמים כגון: זמנים קבועים לתחביבים, ניהול יומן מסודר ומפורט, תכנון מראש, קביעת פגישות באופן יעיל בזמנים שנכונים לי. איחורים הפסיקו להיות עניין שבשגרה, דחיינות כבר לא עומדת על הפרק, אני כבר לא שוכחת שום דבר כי הכל רשום ואז גם נמנעת מכיבוי שריפות ובזבוז זמן כסף ואנרגיה על בלתמים. אני מקבלת החלטות יותר מהר. ועוד דוגמא סופר חשובה עבורי: למדתי גם להגיד לא, להפסיק לרצות ולהתפנות לאחרים כשהזמן וסדרי העדיפויות מאפשרים זאת ולא בכל רגע נתון...

 

תודה תמיר שהכנסת את הכלים המאלפים הללו לחיי ושעזרת לי לעשות סדר בבלאגן!

לא יודעת אם אפילו אתה יודע עד כמה העזרה שלך תרמה... (:

 

בהוקרה ובהערכה,

יפית הראל לוי

יעל לאונר

עוסקת בתחום החינוך

פתח תקוה

 

שמי יעל, בת 32 מהמרכז, מגיעה מעולם החינוך ומסיימת בימים אלו תואר שני בחינוך באונ' תל אביב. 

סדנת ניהול הזמן עם תמיר הגיעה אלי כיונה ובפיה עלה של זית. הזדמנות פז להתחלה חדשה בחיים המבולגנים שלי.

מאז ומתמיד אני זוכרת את עצמי כדחיינית כרונית, מעולם לא הגשתי דבר בזמן, כדרך קבע הדבקתי תירוצים וסיבות לכישלון בכל תחום בחיים: זוגיות, קריירה, לימודים, כסף, בריאות, משפחה והרשימה ארוכה... הקפיצה מעניין לעניין הייתה השגרה, מצאתי את עצמי מתחילה כל כך הרבה דברים, מבלי לדעת למה בכלל התחלתי? מה אני רוצה להשיג? מה המטרה שלי? איך מתחילים? מה עושים באמצע? וכיצד נראה הסוף...

הכל הפך להיות כל כך דחוף, דחוק ולחוץ ובעיקר בלתי מושג. אולי כלפי חוץ טישטשתי את הבלגן שיש לי בראש, אבל ביני ובין עצמי ביקרתי וכעסתי על ימין ועל שמאל ולצערי הביטחון העצמי שלי הכיר את הרצפה כבר שנים.   

בוקר בהיר אחד, לאחר שמאסתי בכל הרעשים המעכבים שסביבי, קיבלתי החלטה ששינתה את חיי! אני רוצה סדר בחיים! לא "מחר כך" – עכשיו!

כבר מהפגישה הראשונה הבנתי מהר מאד שתמיר הוא-הוא האדם ללמוד ממנו את הכלים איך לממש את הרצון שלי!

ניהול הזמן, הסדר והארגון זורמים לו בוורידים, הוא נולד עם זה.. בטח אתם אומרים, "נו.. בטח זה לא חוכמה זה האופי שלו.. לא כולם יכולים להיות כמוהו...", ואתם לגמרי צודקים. עכשיו תוסיפו לנוסחה את הסבלנות, ההקשבה והרצון האמיתי לעזור ובשילוב עם 100% מקצועיות עם ההירתמות המלאה והכנה שלכם לתהליך וחברים, מדובר בסיפור הצלחה!!

תמיר היה שם בשבילי לאורך כל הדרך, ליווה אותי, הקשיב לי, תמך בי ושלף את הטישו כשירדו דמעות התסכול ובעיקר, דמעות האושר כשחוויתי על בשרי את טעם ההצלחה. תמיר נתן לי כלים שמלווים אותי בכל יום, כלים ברורים שקל ליישם, כך שתחושת ההצלחה מורגשת כל הזמן! תמיר שינה לי קווי חשיבה רבים ולימד אותי למצוא את המעולה בכל דבר שנראה שחור משחור.

אלו מבינכם שמכירים אותי, יכולים להעיד שאת מילותיי כאן ניתן לאשרר. אלו שעדיין לא מכירים אותי, אבל סיפור חיי כל כך מוכר להם ורוצים באמת ובתמים לעשות את השינוי, אני מזמינה אתכם לפנות לתמיר ולהתחיל עכשיו את המסע.

תודה רבה,

יעל לאונר

אילנה קונסטנטינובסקי

רמת גן

 

 

היי, עברתי אצל תמיר ליפין תהליך עוצמתי בניהול זמן והתנהלות עם הזמן.

אני מנהלת עסק ובמקביל מייסדת ומנהלת עמותה מאוד מיוחדת למען חולי סרטן. ניהול הזמן באופן יעיל ופרודוקטיבי היווה אתגר חשוב עבורי תמיד וכבר תקופה ארוכה חיפשתי פיתרון אפקטיבי עבורי.

תמיר נתן לי ידע, כלים ופרקטיקה לאירגון הלו״ז וסייע לייצר מיקוד והתייעלות משמעותית בהתנהלות עם הזמן שלי, שהוא הדבר הכי יקר שיש לנו.

בנוסף, חשוב לי לציין שתמיר מתאים לכל אחד את התוכנית באופן אינדיבידואלי לצרכים ולדרישות שלו, ומאוד עזר לי שהוא היה קשוב לאתגרים שצצים תוך כדי תנועה, וסייע לי למצוא פתרונות יעילים וטובים.

ההקשבה של תמיר והרצון להעניק מעבר, גרמו לי לתחושת ביטחון גדולה בתהליך. אני ממליצה בחום לכל אחד לעבור את התהליך עם תמיר ליפין    ולזכות בעוד שעות רבות ומשמעותיות בחיים שלו.

 

תודה על הכול,

אילנה קונסטנטינובסקי

 

אוריאל לוי

מנהל מוצר תוכנה, יזם ומאמן אישי

גני תקוה

 

 

נעים מאד,
שמי אוריאל, אני מנהל מוצר תוכנה בחברת הייטק פיננסית ובתחילת דרכי בתור מאמן אישי לפריצת גבולות. 
אני מאד אוהב להיות פעיל ולקדם דברים רבים בחיי, ובעקבות כך הלו"ז שלי מאד עמוס ולרוב אני לא מוצא זמן לכל הדברים שאני רוצה לעשות.


כאשר הגעתי לתכנית הליווי של תמיר, אני מודה שהייתי מעט סקפטי. החיים שלי מאוד דינאמיים, ואני נתקל בהרבה אירועים לא צפויים אשר בעצם יצרו מצב, שבו רוב היום שלי נקבע לפי השתלשלות האירועים שלו. קיבלתי זאת כמצב הקיים, ולא האמנתי שאפשר ליצור סדר בעולם בעל הקצב המהיר של היום.


התכנית שתמיר בנה הפתיעה אותי והרשימה אותי. במהלך התכנית ואחריה הצלחתי לעשות סדר בניהול הזמן השוטף שלי, הצלחתי להתמודד עם רוב האירועים הלא צפויים ולהכניס אותם בלו"ז השוטף והכי חשוב – תמיר הראה לי שאני יכול בקלות להכניס ללו"ז שלי את כל החלומות והשאיפות הגדולות שלי, וכבר מעכשיו להתחיל לקדם אותם.

 
תמיר מדריך באופן נפלא, הוא סבלני מאד והתעכב על כל נקודה קטנה שלא הייתה מובנת לי עד אשר נעשה לי סדר, והוא עשה זאת באופן מאד נעים ומשעשע. ניכר לראות, כי תמיר חי בעצמו את התכנית שלו: הוא מנהל את הזמן שלו בשליטה מלאה ומצליח לקדם דברים רבים בחייו.

הסדנה הפכה לי את הרגלי החיים והעניקה לי כלים מאד חזקים כדי ליצור לעצמי ביטחון שאני יכול לנהל את חיי באופן מלא.
אני ממליץ בחום!

תודה תמיר על כל ההשקעה בי, נתת לי המון!

אוריאל לוי

ארגון? אדם פרטי?

רוצה להצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים?

גם אתה רוצה להתנהל בצורה הרבה יותר יעילה ואפקטיבית ולהספיק את מה שבאמת חשוב?

כל שנדרש ממך הוא להשאיר כאן פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם:

שם * *

דוא"ל * *

טלפון

שם הארגון

אנו מודים לך על פנייתך! נשמח להשיב לך בהקדם

נושא * *

הודעה * *